دانلود کمیک Old Man Quill 2019 – قسمت ۲ (با ترجمه اختصاصی فارسی)

پیتر کوییل از مادری انسان و پدری بیگانه زاده شد. او در زندگی خود راه پرماجرا را در پیش گرفت. او به عضویت نگهبانان کهکشان درآمد و سالهای عمرش را صرف مبارزه با گروه های متخاصم و دفاع از کهکشان کرد.
در نهایت زندگی او را وارد مسیر دیگری کرد. او پس از مرگ پدرش امپراطور سیاره ای بنام اسپارتکس شد و از مسیر گذشته خود فاصله گرفت، تشکیل خانواده داد و از گروه نگهبانان کهکشان جدا شد.
ولی اینها در سالهای خیلی دور اتفاق افتاد. وقتی استراتژی ناموفق او سیاره اش را به خطر انداخت و سیاره اش نابود شد، او خود را مقصر دانست. دهها سال در حالتی از انزوا که خود برگزیده بود زندگی کرد. سالها بعد نگهبانان کهکشان به او دسترسی پیدا می کنند و او را وارد یک مأموریت دیگر می کنند تا شانسی برای جبران گذشته ها هم داشته باشد. آنها قرار است به زمین برگردند و در برابر کلیسای جهانی حقیقت ایستادگی کنند که سالها پیش اسپارتکس را نابود کرده بود.
ولی زمین در غیاب پیتر کوییل دوران سختی را پشت سر گذاشته است. ابر شروران ۴۵ سال پیش گروه تحت فرمانروایی جمجمه سرخ تشکیل داده اند و اکنون در بیابان های لم یزرع حکومت می کنند. ساکنان آن مناطق به قهرمانانی نیاز دارند که نجاتشان دهد…

دانلود کمیک The Old Man Quill 2019 (قسمت ۲) با ترجمه اختصاصی فارسی (به حجم ۱۹ مگابایت)

 

دسته بندی: کمیک های فارسی
امتیاز کاربران:
5 (100%) 1 vote