فیلم ها و تریلرهایی که در کامیک کان ۲۰۱۹ باید انتظارشان را داشت

طرفداران در کامیک کان ۲۰۱۹ باید منتظر نمایش چه فیلم ها و تریلرهای تلویزیونی باشند؟ کامیک کان بین روزهای ۱۸ تا ۲۱ ماه جولای امسال برگزار خواهد شد وپنل هایی خواهد داشت که بزرگترین نمایش های تلویزیونی و فیلم ها در آن حضور خواهند داشت. در این رویداد شاهد بازگشت مارول استودیوز به سالن اچ خواهیم بود.

همه کامیک کان را به عنوان شاهراه تریلر می شناسند. البته در کامیک کان ۲۰۱۹ جای خالی تعدادی از استودیوهای مهم مارول مانند وارنربرادرز، یونیورسال و سونی حس خواهد شد که امسال در این جشنواره حضور نخواهند داشت. با این وجود پنل های دیگری وجود دارند که مخاطبان می توانند انتظار حضورشان در رویداد امسال را داشته باشند که برنامه حضورشان اخیراً ارائه شده است. البته این رویداد کاملاً در مورد تریلرها نخواهد بود. به عنوان مثال “بازی تاج و تخت” پنلی تحلیلی در مورد این سریال خواهد داشت. ولی آنچه سروصدای بیشتری در مورد این رویداد ایجاد می کند، تیزرها و تریلرهایی است که قرار است در این رویداد به نمایش درآیند.
از سریال های اصلی نتفلیکس گرفته تا نمایش های تلویزیونی شبکه HBO و دنیای سینمایی مارول، تریلرهای تلویزیونی و سینمایی بسیاری به نمایش در خواهند امد که در اینجا قرار است به مهمترین آنها بپردازیم.
ترمیناتور: سرنوشت سیاه
ترمیناتور: سرنوشت سیاه یکی از اصلی ترین پنل های کامیک کان امسال خواهد بود و شاید اولین تریلر بزرگی باشد که به نمایش درآید. تا به حال ما تنها یک تریلر از ششمین قسمت این فیلم تماشا کرده ایم و می دانیم که این فیلم لیندا همیلتون و آرنولد شوارتزنگر را باری دیگر برروی پرده ها خواهد برد. به نظر می رسد که در این فیلم ترمیناتورهای ۳ تا ۵ و خط داستانی آنها نادیده گرفته خواهند شد. این فیلم در ماه نوامبر اکران خواهد شد و الان زمان مناسبی است برای تماشاگران تا نگاهی دیگر به آن بیاندازند. پنل ترمیناتور: بخت سیاه در روز پنج شنبه ۱۸ جولای در ساعت ۱۱ صبح به وقت PDT، ۲ بعد از ظهر به وقت EDT و ۷ بعد از ظهر به وقت BST برگزار خواهد شد.
دسته بندی: مقالات کمیک
امتیاز کاربران:
Rate this post