کارتون ددپول زودتر از حد انتظار ارائه خواهد شد

شایعاتی مربوط به پخش سری کارتونی ددپول در تلویزیون به گوش می رسد و راب لیفلد (Rob Liefeld) در توییتی اعلام کرده است کارتون ددپول در راه است. در گذشته ددپول کمئوهایی در سریال های مربوط به شخصیت های دیگر مارول داشته است که پیشینه آن حتی تا سریال کارتونی ایکس من در دهه ۱۹۹۰ می رسد. موفقیت حضور اولیه ددپول در اولین فیلم مستقلش باعث شد که مارول نسبت به ساخت سریال انیمیشنی ددپول که قرار بود از شبکه FXX پخش شود، چراغ سبز نشان دهد.

در این سریال انیمیشنی از حضور دانلد گلاور و استیون گلاور بهره برده خواهد شد و ۱۰ قسمت خواهد بود. این پروژه هیچگاه به نتیجه نرسید و در ماه مارچ سال ۲۰۱۸ بطور رسمی کنسل شد. این قضیه باعث شد که لیفلد (خالق شخصیت ددپول) و رایان رینولدز (Ryan Reynolds) هر دو از این بابت اظهار تأسف کنند. تنها چیزی که از ایده دانلد گلور مانده، یک فیلم کوتاه ددپول است که به رسانه ها درز کرده است.
به نظر می رسد که انیمیشن ددپول بخشی از برنامه های آینده باشد، چون لیفلد در توییتی به این موضوع اشاره کرده است. او در مورد انیمیشن و اینکه کدام نسخه از این شخصیت در این انیمیشن خواهد بود، چیزی نگفته. فقط اعلام کرده که انیمیشن در مراحل ساخت قرار دارد.
متن توییت راب لیفلد
می دونم که کارتون ددپول داره خودشو می رسونه. دیر یا زود این اتفاق خواهد افتاد. من ساکن جنوب کالیفرنیا هستم. پس از مسائلی که حواشی هالییود اتفاق می افتد کمابیش باخبرم. ولی اطلاعاتم در مورد کیفیت کار و اینکه به کدام نسخه از ددپول پرداخته شود، ایده ای ندارم.
هنوز اطلاعی در دست نیست که مشخص کند آیا این انیمیشن بر اساس شخصیت مخلوق دانلد و استیفن گلور باشد یا شخصیتی کاملاً جدید. شاید اتحاد دیزنی-فاکس باعث احیاء دوباره این طرح شده باشد. چون دیزنی بدنبال ایجاد محتوی بیشتری بر اساس شخصیت های مارول است که در سرویس دیزنی پلاس به نمایش درآیند. و ددپول یکی از قویترین شخصیت هایی است که بواسطه قرارداد فاکس به دیزنی رسیده است.
هنوز سؤالات بی پاسخ بسیاری در این زمینه وجود دارد و مهمترین آنها این است که آیا رده بندی R خواهد داشت یا نه؟ ددپول در انیمیشن های دیگر مارول هم حضور داشته است و معمولاً در نقاط اوج داستان ها برای اضافه کردن به نمک داستان ها به آنها اضافه شده است. البته بعید نیست که دیزنی شخصیتی مناسب مخاطب بزرگسال از این شخصیت تولید کند. چون بخشی از قرارداد آنها که با شبکه هولو بسته شده چراغ سبز را برای تولید محتوای مناسب بزرگسالان را نشان داده است. احتمال زیادی وجود دارد که نسخه انیمیشنی بدنبال تکرار نسخه سینمایی باشد تا تهیه نسخه ای پاکسازی شده برای مخاطبان عام. تجربه Once upon a Deadpool در گیشه موفق عمل نکرد و احتمال این وجود دارد که دست اندرکاران کمپانی دیزنی نخواهند آن اشتباه را تکرار کنند.
دسته بندی: مقالات کمیک
امتیاز کاربران:
Rate this post