E3 2019: هفت فراز و ۶ فرود در کنفرانس مایکروسافت

اینکه رویداد E3 مانند جمع بندی یک سال فعالیت و دستاورد شرکت های سازنده بازی محسوب می شود و لی امسال غیبت انتقادآمیز سونی باعث شد تا حضور مایکروسافت پررنگ تر جلوه کند.این شرکت در طول نسل حاضر از کنسولهایش تقریباً همیشه آماده پرشی بلند بود. و انتظار می رفت که اینبار بواسطه معرفی سخت افزار جدید خود بمب های خبری زیادی را داشته باشد.

ولی در نهایت تعجب نمایش ۹۵ دقیقه ای مایکروسافت که قرار بود ۲ ساعته باشد، کیفیت این حضور را زیر سؤال برد. پس از شروع بسیار قدرتمند شو که سرود پیرزوی مایکروسافت را به گوش می رساند و چند سورپرایز واقعی در خود جا داده بود، در ادامه کنفرانس افت ریتم عجیبی را تجربه کرد و تا پایان به همین روند ادامه یافت.
با توجه به اینکه سونی عرصه را برای مایکروسافت بی رقیب رها کرده بود، ولی مایکروسافت از این فرصت استفاده نکرد و در معرفی عناوین مورد انتظار شایسته ظاهر نشد.
با توجه به اینکه فرصت مناسبی در اختیار مایکروسافت قرار داده شده بود تا وصعیت خود را سروسامان دهند ولی نتیجه مورد انتظار حاصل نشد و با این وجود در سال ۲۰۲۰ و ورود دوباره سونی با معرفی پلی استیشن ۵ مایکروسافت باید در نبردی تمام عیار در برابر سونی صف آرایی کند.
این  حضور نه ترنی آتش گرفته بود نه نمایشی تمام عیار و از جهاتی موفقیت آمیز و از جهاتی دیگر ناامیدکننده…
دسته بندی: اخبار
امتیاز کاربران:
Rate this post