کسب درآمد از طریق نصب نرم افزار و انجام امور بانکی شخصی

یک فرصت کسب درآمد ساده و میلیونی

لطفاً با تمام دقت مطالعه کنید

یک شارژ ۵۰۰۰ تومانی برای ما که مصرف کننده هستیم حدود ۵۴۵۰ تومان محاسبه می شه. این نه درصد که ۵۴۰ تومانه واریزی سازمان مالیات و سود عاملین فروشه.

برای متوجه شدن موضوع نرم افزار آپ رو مثال می زنیم که به ازاء حاشیه سودش جایزه های بزرگی می ده و در رسانه های ملی میلیاردی تبلیغ جوایزش رو می کنه.

خوب من و شما چطور می تونیم از شارژ کسب درآمد کنیم؟! 

برنامه ای که در اینجا به شما معرفی می شه به اسم اپ ۷۰۳۰ معروفه که بچه های دانشگاه شریف ساختنش و در کنار شارژ کردن گوشی، پرداخت قبوض آب، تلفن و … می تونه برای شما کسب درآمد بکنه!! به اینصورت که اگر گوشیتونو شارژ می کنید یا قبضی پرداخت می کنید، از محل سودی که عایدش سازنده هاش می شه ۷۰ درصدش رو به شما (مصرف کننده ها) اختصاص می ده و به خود شما برمی گردونه

آمار تراکنش ماهیانه برای خرید شارژ در ایران ۱۵۰ میلیارد تومان تخمین زده شده. در واقع طراحان ایت اپ تصمیم گرفتند به جای صرف هزینه های میلیاردی برای تبلیغ، این مبلغ رو به مصزف کنندگان اختصاص بدن. 

به توجه به سطح افرادی که معرفی شده اند، به معرفی کننده درصدی از سود تراکنش تعلق می گیره. (سطح یک افرادی هستند که مستقیماً معرفی شده اند وسطح ۲ افرادی هستند که توسط افراد سطح یک به سیستم معرفی شده اند.)

با توجه به نکاتی که ارائه شد، خلاصه مطلب این می شه که اگر اپ رو به ۱۰ نفر از اطرافیانتون معرفی کنید و نصب کنند و اونا هم این کارو انجام بدن و این مسئله در ۷ سطح تکرار بشه و هر یک از افراد تنها در ماه یک شارژ ۵۰۰۰ تومانی از طریق این سیستم خریداری کنند، درآمد ماهیانه شما به مبلغ ۱۳٫۴۷۷٫۵۷۰ تومان می رسه که مبلغ قابل توجهیه.

نکته جالب در اینه که این مبلغ در صورت یک خرید ۵۰۰۰ تومانی در ماهه و قطعاً با انجام تراکنش های بیشتر میزان درآمد هم بالاتر خواهد رفت. فقط باید بخاطر داشت که تنها عضویت نمی تونه برای شما ایجاد درآمد کنه و فعالیت و انجام تراکنشه که برای شما سودآوری داره. 

پس فرصت را از دست ندهید و با کلیک بر روی لینک زیر و عضویت در این سیستم در مراحل خوب سودآوری قرار گیرید.

 

http://7030.ir/r/dorrnaame

http://7030.ir/r/dorrnaame

این نرم افزار از طریق سامانه بازار هم قابل دانلود است. بخاطر داشته باشید که هنگام نصب از شما شناسه معرف خواسته می شه که تایپ کلمه dorrnaame برای تکمیل نصب کافی خواهد بود.

امتیاز کاربران:
Rate this post